KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1)  administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Serwis Opon Tomasz Starzyński Łódź ul. Krzemieniecka 2
2)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania,    usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować    odmową zawarcia umowy

 

Informacja NEWSLETTER
1. Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej (mailingów) od administratorów strony www.serwisoponlodz.pl oraz partnerów strony.
2. W ramach naszych mailingów wysyłane będą również informacje komercyjne zlecane przez naszych partnerów-reklamodawców.
3. Użytkownik może w każdej chwili wypisać się z naszej listy wysyłkowej. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w link rezygnacji, umieszczony w stopce każdego maila – w tym przypadku adres automatycznie zostanie usunięty z bazy. W przypadku problemów technicznych można poprosić o ręczne usunięcie adresu.
4. Nie gromadzimy danych osobowych naszych użytkowników, a jedynie adresy e-mail i ewentualnie inne informacje pomocnicze, nie pozwalające na identyfikację użytkownika.
5. Mailingi są wysyłane automatycznie do wielu użytkowników naraz.
6. Korzystanie z newslettera jest bezpłatne.