KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 

  1. Wpisywane tu przez Panią / Pana dane osobowe używane są do kontaktu, w związku ze złożonym tu przez Panią / Pana zapytaniem lub sugestią. Administratorem tych danych jest Serwis Opon Tomasz Starzyński ,ul. Krzemieniecka 2, Łódź 94-030
  2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich udostępnienie jest niezbędne do korzystania z formularza kontaktowego
  3. Powodem przetwarzania powyżej wskazanych danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora [art. 6. ust. 1. lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…), tzw. RODO].
  4. Pani / Pana dane osobowe mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom z nim współpracującym (odbiorcom) w celu udzielenia Pani / Panu odpowiedzi.
  5. Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez czas niezbędny do obsłużenia Państwa sprawy lub przez czas niezbędny do wywiązania się przez Administratora z obowiązku prawnego.
  6. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani / Pan również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie), jeśli uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
  7. W kwestii danych osobowych można kontaktować się z Administratorem w jego siedzibie, znajdującej się pod adresem Serwis Opon Tomasz Starzyński ,ul. Krzemieniecka 2 Łódź 94-030 ; przy użyciu niniejszego formularza kontaktowego; a także za pomocą adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Informacja NEWSLETTER
1. Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej (mailingów) od administratorów strony www.serwisoponlodz.pl oraz partnerów strony.
2. W ramach naszych mailingów wysyłane będą również informacje komercyjne zlecane przez naszych partnerów-reklamodawców.
3. Użytkownik może w każdej chwili wypisać się z naszej listy wysyłkowej. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w link rezygnacji, umieszczony w stopce każdego maila – w tym przypadku adres automatycznie zostanie usunięty z bazy. W przypadku problemów technicznych można poprosić o ręczne usunięcie adresu.
4. Nie gromadzimy danych osobowych naszych użytkowników, a jedynie adresy e-mail i ewentualnie inne informacje pomocnicze, nie pozwalające na identyfikację użytkownika.
5. Mailingi są wysyłane automatycznie do wielu użytkowników naraz.
6. Korzystanie z newslettera jest bezpłatne.